قوانین و مقررات

هدف از بوجود آمدن فبرسو ایجاد یک تجربه کاربری بی نظیر در زمینه مشاوره چالش های آنالیزی و صنعتی تا مرحله رفع چالش است و بر این اساس امیدوار هستیم تا شما از خدمات فبرسو بهترین استفاده را ببرید. در این متن حقوق و مسئولیت ‌های شما کاربران گرامی و فبرسو به منظور استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی فبرسو به دقت بیان شده است. ورود کاربران به وب ‏‌سایت فبرسو هنگام استفاده از پروفایل شخصی به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات فبرسو است.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فبرسو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در آینده در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های فبرسو تغییراتی ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

قوانین مشاوره

 • سرویس مشاوره فبرسو یک بستر امن برای ایجاد ارتباط بین کاربر و متخصصان مربوطه جهت مطرح کردن سوالات و چالش هاست. در این سرویس با توجه به نوع پلن انتخاب شده می توانید با مشاور به گفتگو بیردازید.
 • با هرگونه بی احترامی به مشاوران برابر قانون پیگرد قانونی خواهد داشت و نیز منجر به قطع امکان استفاده از خدمات در آینده خواهد شد.
 • درخواست شماره تلفن از مشاور غیر مجازاست و در صورت مشاهده یا گزارش توسط مشاور توسط تیم پشتیبانی پیگیری شده و منجر به قطع امکان استفاده از خدمات فبرسو خواهد شد.
 • در تمامی پلن های مشاوره می توانید، با ارسال متن، تصاویر، مدارک و صوت با مشاور گفتگو کنید.
 • در هر مشاوره گفتگو شما و مشاور حول یک موضوع مشخص خواهد بود و اگر تمایل به مطرح کردن موضوعات متنوع دارید لازم است در مشاوره های جدید به این موضوعات بپردازید.
 • در صورت عدم پاسخگویی مشاور در زمان مقرر هر پلن، 100% وجه شما بازگردانده می شود و یا سوالتان به مشاور دیگر ارجاع داده می شود.
 • پس از گفتگو دو طرفه و اطمینان مشاور از دریافت پاسخ کامل سوالتان گفتگو به صورت توافقی پایان خواهد یافت.

قوانین پلن گفتگو تلفنی

 • در صورتی که در زمان مقرر مشاور 1 الی 2 مرتبه با شما تماس برقرار کند و پاسخگو نباشید مشاوره پایان یافته و هزینه عودت داده نمی شود. ملاک تشخیص در این مورد اطلاعات ثبت شده در سامانه مرکز تماس فبرسو خواهد بود. قوانین پلن گفتگو ویدئویی
 • روز و ساعت تماس ویدئویی توسط شما رزرو خواهد شد و مشاور در زمان رزرو شده تماس را شروع خواهد کرد.
 • در صورتی که مشاور در زمان رزرو شده تماس را شروع کند و شما در صفحه تماس حضور نداشته باشید، گفتگو پایان یافته و هزینه مشاوره عودت داده نمی شود. جهت دریافت اطلاعات کامل تر در این زمینه به بخش سوالات متداول مراجعه نمایید.

قوانین نوبت دهی

 • رزرو جلسه مشاوره تا 48 ساعت قبل قابل لغو است. در این صورت هزینه پرداختی شما به کیف پول حساب کاربری‌تان واریز خواهد شد. بعد از این زمان امکان لغو جلسه مشاوره امکان‌پذیر نیست.
 • در صورتی که فاصله زمان پرداخت هزینه مشاوره تا زمان جلسه مشاوره رزرو شده کمتر از ۴۸ ساعت باشد در امکان لغو رزرو تا ساعت ۱۷ روزکاری قبل وجود دارد و در صورت لغو هزینه پرداختی شما به کیف پول حساب کاربری‌تان واریز خواهد شد.
 • چانچه نوبت از طرف مشاور لغو گردد ، مشاور موظف به ارائه نوبت جایگزین به متقاضی می باشد.

تعریف کاربر

کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به هرگونه استفاده از خدمات فبرسو اقدام کند. کاربران فبرسو به دو دسته متقاضیان و مشاوران تقسیم می‌شود.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات فبرسو استفاده می‏‌کنید و یا به فبرسو ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فبرسو به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین آدرس  ایمیل  و تلفن‌هایی که کاربر در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها  آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید کاربر است  و تمام مکاتبات  و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

نقدها، نظرها، ارتباطات و سایر مطالب

کاربرانی که قصد ارسال نظر در سایت را دارند، حتما قوانین زیر را مد نظر داشته باشند:
بدیهی است که اگر این قوانین در نظرات کاربری رعایت نشود، نظر وی تایید نخواهد شد و در نتیجه در سایت به نمایش در نخواهد آمد.
با این حال، فبرسو هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت یا عدم صحت نظرات منتشر شده در این قسمت را ندارد. نمایش نظرات کاربران در سایت به هیچ وجه به معنی تایید فنی فبرسو درباره محتویات نظر نیست. لذا از کاربران محترم تقاضا می‌شود، نظرات را اصل و پایه انتخاب و تصمیم گیری خود قرار ندهند.

 • نقد کاربران باید همراه با رعایت حریم شخصی و حفظ جایگاه و حرمت مشاوران باشد.
 • نقد کاربران باید شامل نقاط قوت و ضعف در تجربه شخصی فرد باشد.
 • حداقل 300 کاراکتر مطلوب در نقد کاربران باید وجود داشته باشد.
 • تنها نظراتی که با حروف و زبان فارسی نوشته شده باشند، امکان نمایش در سایت را دارند، لذا از نوشتن با حروف انگلیسی یا به زبان انگلیسی خودداری نمایید.
 • کاربران ارسال کننده نظر موظف به استفاده از ادبیات محترمانه و عدم توهین به دیگر کاربران هستند، بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افرادی، باعث عدم تایید نظر کاربر می‌شود.
 • ثبت اطلاعات ارتباطی شخصی، از جمله شماره تلفن یا آدرس ایمیل در قسمت نظرات ممنوع است، لذا از ثبت اینگونه اطلاعات ارتباطی در نظرات خود خودداری نمایید.
 • لازم است کاربران مطالبی را ثبت نمایند که برای بازدیدکنندگان سایت مفید واقع شود و از بیان هرگونه مطالب شخصی، غیر مرتبط یا غیر ضروری در این بخش خودداری نمایند.
 • کاربران در نظر داشته باشند که فبرسو، ویرایش نگارشی نظرات کاربران را حق خود می‌داند اما سایر ویرایش‌هایی که برای رعایت قوانین ذکر شده انجام می‌شود، قبل از ثبت نظر، به اجازه کاربر نیاز خواهد داشت.

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، فبرسو هیچ گونه مسئولیتی ندارد.